Kadry i płace

Obsługa kadr i płac jest jedną z najczęściej zlecanych czynności podmiotom zewnętrznym. Outsourcing rozliczeń płacowych jest bardzo wygodny dla przedsiębiorców – obniża on koszty zatrudnienia pracownika i zaoszczędza czas na sporządzanie deklaracji.

Podatkomat oferuje Państwu usługi w zakresie rozliczeń kadrowo-płacowych, w tym prowadzenia teczek osobowych pracowników. Pomożemy w rozliczeniu i właściwym udokumentowaniu wszystkich dostępnych form zatrudnienia.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz z zaletami outsourcingu z obszaru kadr i płac.

unsplash-image

Obsługa kadrowa i płacowa – oferta Podatkomatu

Nasze biuro rachunkowe online ma na uwadze to, jak ważna dla prawidłowego funkcjonowania firmy jest obsługa z obszaru kadr i płac. Zespół Podatkomatu składa się z osób, które posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości, przez co jakość naszych usług stoi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie z zakresu spraw kadrowo-płacowych związanych z pracownikami zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę znajduje się, m.in.:

 • obsługa dokumentacji (teczki osobowe, formularze związane z zatrudnieniem),
 • rozliczanie czasu pracy,
 • sporządzanie dokumentacji dla ZUS,
 • monitoring terminów – w tym: szkoleń BHP, badań lekarskich pracowników,
 • obsługa kadr i płac; księgowość z zakresu sporządzania sprawozdań przewidzianych w przepisach o statystyce publicznej,
 • prowadzenie kompleksowej ewidencji wynagrodzeń,
 • sporządzanie list płac, deklaracji rocznych (PIT),
 • dokonywanie wszelkich ustaleń – m.in. prawa do wynagrodzenia chorobowego oraz zasiłków, świadczeń pieniężnych wynikających ze stosunku pracy.

Obsługa innych form zatrudnienia i wynagradzania

Nasze doświadczenie pozwala na zaproponowanie naszym klientom wsparcia w zakresie rozliczania i dokumentowania innych form zatrudnienia i wynagradzania, które często pozwalają na bardziej elastyczne kształtowanie relacji przedsiębiorcy z podwykonawcami i innymi osobami.

Pomożemy przygotować dokumenty i rozliczyć wynagrodzenia związane z:

 • umowami zlecenia,
 • umowami o dzieło,
 • wynagrodzeniami związanymi z pełnieniem funkcji,
 • umowami o staż.

Dlaczego warto wybrać Podatkomat?

Sprawy kadrowo-płacowe często są problematyczne dla przedsiębiorców oraz pracowników. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkie czynności związane z kadrami, płacami, dokumentacją, sporządzaniem umów i szeroko rozumianym personelem są czasochłonne i często uporczywe.

Kadry i płace w Podatkomacie oznaczają profesjonalne wsparcie dla przedsiębiorców i organizacji, tak by mogli się skupić się na celach swojej działalności, a wszystkie formalności administracyjne zostawili w rękach ekspertów. Nasza firma kładzie nacisk na jakość, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o potencjalne błędy przy sporządzaniu dokumentacji czy naliczaniu płac.

Cenimy sobie pełen profesjonalizm oraz jakość wykonywanych usług, dlatego zapewniamy dostarczanie wszystkich dokumentów kadrowych w ustalonych terminach. Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszej pracy z zakresu kadr i płac. Mając to na uwadze, jesteśmy dostępni dla Państwa przez cały czas. W razie wątpliwości odpowiemy na wszystkie pytania.

Zobacz co możemy Ci zaoferować!

Skontaktuj się z nami – odpowiemy w ciągu 24h i ustalimy, jaka forma współpracy będzie najlepsza dla Twojej firmy.

blob-1

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Na czym polega outsourcing usług kadrowo-płacowych?

Jak prowadzić akta osobowe?

Czym są teczki osobowe?

Czym różni się umowa zlecenia od umowy o dzieło?

Czym różni się umowa zlecenia od umowy o pracę?

podatkomat-logo-fiolet-stopka-2

Podatkomat 
Interaktywne Biuro Rachunkowe


ul. Stargardzka 2-2A
54-156 Wrocław
+48 71 707 02 77
podatkomat@podatkomat.pl

Back to top Arrow