Księgowość e-commerce dla Twojej firmy

Prowadzisz sklep internetowy, kursy online, dropshipping lub masz przychody z AdSense? A może dopiero taki biznes zamierzasz założyć? Potrzebujesz wsparcia doświadczonych specjalistów, którzy rozumieją specyfikę biznesu online, wiedzą co to MOSS, Stripe i PayPal i jak to rozliczać? 

Zajmij się rozwijaniem swojego biznesu, a nam zostaw troskę o jego prawidłowe rozliczanie.

unsplash-image

Księgowość dla e-commerce i firm online - oferta Podatkomatu

Poznaj ofertę Podatkomatu skierowaną do właścicieli sklepów internetowych i innych biznesów online. Zajmiemy się za Ciebie:

  • prowadzeniem ewidencji księgowej (uproszczonej lub pełnej),
  • pomocą w rejestracji działalności lub założeniu spółki,
  • pomocą w wyborze formy opodatkowania, rejestracji w VAT,
  • pomocą we wprowadzeniu majątku do firmy (samochód, komputer),
  • pomocą w zgłoszeniu do ZUS i korzystaniu z preferencji ZUS,
  • uwzględnieniem wydatków w kosztach firmowych,
  • rozliczaniem zakupów Facebook, Google Ads  i innych usług zagranicznych,
  • rozliczaniem usług świadczonych poza krajem, w tym w systemie MOSS,
  • rozliczaniem przychodów ze sprzedaży w internecie (w tym za pośrednictwem PayPal, Stripe, PayU), oraz pomożemy Ci w zatrudnieniu pracowników.


Do Twojej dyspozycji udostępnimy nowoczesną aplikację zawierającą m.in. moduł fakturowania, repozytorium dokumentów księgowych, pozwalającą na zarządzanie należnościami i zobowiązaniami. Przydzielimy do Twojej firmy Opiekuna, który będzie z Tobą w kontakcie i pomoże rozwiać wątpliwości oraz odpowie na Twoje pytania.

E-learning, serwisy subskrybcyjne, rozliczanie w systemie MOSS

Rozwijaj swój biznes abonamentowy, komercjalizuj swoją wiedzę i doświadczenie, dostarczaj treści w kraju i za granicą, nie martwiąc się o prawidłowe rozliczenie transakcji. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia Twojej działalności, opartego o naszą wiedzę i doświadczenie w księgowości firm internetowych.

Dropshipping – księgowość

Rozliczanie podatku od przychodu z dropshippingu może być mylące i niejasne w wielu kwestiach. Jest to dość nowatorski sposób prowadzenia sprzedaży, dlatego przepisy prawa nie odnoszą się do niego w sposób dosłowny. Czy można rozliczyć dropshipping ryczałtem? Jak obliczyć VAT od kontrahenta krajowego, a jak od zagranicznego?  Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, w Podatkomacie rozliczymy wszystkie przychody z dropshippingu.

Księgowość dla sklepu internetowego

Prowadzenie e-commerce wymaga dużo czasu. Administracja sklepu, obsługa zamówień, pakowanie, wysyłka, kontakt z klientami i dodatkowo jeszcze księgowość… Rozliczenia faktur, wyliczanie i wysyłka deklaracji podatkowych, dokumenty ZUS-u – doba może okazać się dla Ciebie za krótka. A przy dużym natłoku obowiązków nietrudno o pomyłkę. Dlatego – zaufaj specjalistom!

W Podatkomacie znamy dokładnie specyfikę prowadzenia księgowości dla sklepów e-commerce. Doradzimy Ci, która z form rozliczenia będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, rozliczymy każdą fakturę i wyślemy wszystkie wnioski do urzędów za Ciebie!

Zobacz co możemy Ci zaoferować!

Skontaktuj się z nami – odpowiemy możliwie szybko i ustalimy, jaka forma współpracy będzie najlepsza dla Twojej firmy.


blob-1
podatkomat-logo-fiolet-stopka-2

Podatkomat 
Interaktywne Biuro Rachunkowe


ul. Stargardzka 2-2A
54-156 Wrocław
+48 71 707 02 77
podatkomat@podatkomat.pl

Back to top Arrow